Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
26.06.2019 20:53 - РОХАНИ КЪМ САЩ: «ВИЕ СТЕ УМСТВЕНО ИЗОСТАНАЛИ»
Автор: samarinof Категория: Лични дневници   
Прочетен: 354 Коментари: 0 Гласове:
2

Последна промяна: 26.06.2019 21:00

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 واکنش روحانی به تحریم رهبر ایران: کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده است
اندازه متن

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در واکنش به تحریم‌های اعلام شده آمریکا علیه رهبر، وزیر امور خارجه و ۸ تن از فرماندهان سپاه پاسداران این تصمیم جدید کاخ سفید را «وقیحانه» و «احمقانه» خواند.

رئیس جمهوری ایران که روز سه‌شنبه ۴ تیر در جمع گروهی از مدیران ارشد نظام سلامت در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سخنرانی می‌کرد، با اشاره به تحریم‌های جاری و جدید آمریکا علیه ایران گفت: «هیچ حکومتی اگر یک ذره خرد و تدبیر داشته باشد نمی‌آید بالاترین مقام یک کشور را تحریم کند. آن هم نه تنها مقام سیاسی، بلکه مقام دینی، مقام اجتماعی و مقام معنوی، نه یک فرد که فقط رهبر ایران است که رهبر عاشقان ایران انقلاب اسلامی و شیعیان در جهان اسلام در سراسر جهان است. رهبر ایران فقط متعلق به ایران نیست این همه مردم در لبنان سوریه و عراق افغانستان پاکستان و کویت شیعه و غیر شیعه علاقه‌مند عاشق و مطیع هستند.»

آقای روحانی در سخنرانی خود بدون نام بردن از رئیس جمهوری آمریکا گفت: «یک آدمی بیاید یک کار وقیحانه و احمقانه انجام دهد؟ که چی؟ رهبر کشور را بگوید تا مثلا تحریم می‌کنم که نیاید آمریکا؟ خوشمزه است! ما آنها را راه نمی‌دهیم بعد می‌گویید شما نیایید؟»

 

Тагове:   война,   Иран,   САЩ,   Рохани,


Гласувай:
2Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: samarinof
Категория: Лични дневници
Прочетен: 556159
Постинги: 566
Коментари: 878
Гласове: 980
Календар
«  Януари, 2023  
ПВСЧПСН
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031